Czym się różnią permufy od wody toaletowej?

Zapach jest dla wielu kobiet jak część ubioru, podkreśla charakter i poprawia humor. jestem właścicielem małej drogerio – perfumerii. W ofercie mam kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała: kremy, balsamy, szampony, odżywki itp. Mam też w sprzedaży sporo perfum  i wód toaletowych.

Popularne wody toaletowe w mojej perfumerii

davidoff cool water damskie wody toaletoweProwadzenie sklepu z kosmetykami jest bardzo ciekawe.  jestem na bieżąco z wszystkimi nowinkami kosmetycznymi. Od dostawców kosmetyków dostaję mnóstwo próbek kremów, balsamów i perfum. Mogę sobie wszystko wypróbować i sprawdzić żeby potem doradzać i polecać klientom. Ostatnio dostałam próbki różnych zapachów damskich i męskich. Urzekł mnie jeden zapach damskiej wody toaletowej. Inspirując się tym zapachem zamówiłam davidoff cool water damskie wody toaletowe do swojej perfumerii. W swoim opakowaniu bardziej przypomina butelkę luksusowej wody mineralnej lub szampana. Sekretem tego zapachu są budzące zmysły nuty cytrusa, pigwy, czarnej porzeczki, ananasa i melona w połączeniu z chłodem kwiatu lotosu i lilii wodnej. Zapach dla kobiet ceniących swobodę i naturalność, niezależnych i tajemniczych. Woda toaletowa tej marki bardzo spodobała się moim klientom. Zamówiłam też kilka flakonów perfum z tej serii, jednak wody toaletowe lepiej się sprzedawały. Były lżejsze, mniej intensywne, delikatniejsze i miały dobrą cenę. Klientki często po nie wracały. Zamówiłam też  serię dla panów.

Zdanie wielu kobiet zapach cool water Woman dodaje energii, odświeża i podnosi na duchu, przywołuje na myśl jeden z największych skarbów natury wodę. Sam flakon i kolor kojarzy się z przepięknym, ogromnym oceanem. Woda toaletowa davidoff cool water to idealne perfumy damskie na lato. Długo utrzymują się na skórze i przepięknie pachną.