Gdzie w Dobrodzieniu znajdę kuchnie na wymiar?

Jakiś czas temu odziedziczyłam mieszkanie po babci. Po załatwieniu wszystkich spraw spadkowych, podjęłam decyzję, że zamieszkam w tym miejscu. Był tylko jeden problem. Babcia już od wielu lat nie przeprowadzała żadnych remontów przez co mieszkanie było bardzo zniszczone. Najbardziej było to widać po zaniedbanych meblach kuchennych.

Dostałam projekt kuchni na wymiar

kuchnie na wymiar dobrodzieńWobec tego doszłam do wniosku, że zanim wprowadzę się do tego mieszkania muszę wyremontować kuchnię i przede wszystkim kupić nowe meble oraz sprzęt kuchenny. Kuchnia w tym mieszkaniu miała nietypowy rozkład, a mi zależało na tym, aby to pomieszczenie było funkcjonalne i miło mi się w nim spędzało czas. Wiedziałam, że w takim razie muszę znaleźć firmę, która wykonuje profesjonalne kuchnie na wymiar Dobrodzień to miejscowość, w której rozpoczęłam swoje poszukiwania takiej firmy. Na szczęście już po kilku dniach udało mi się znaleźć renomowaną i istniejącą od lat firmę, która zajmowała się projektowaniem i wykonywaniem kuchni na wymiar. Można tam było skorzystać z usług profesjonalnego projektanta lub przynieść im do realizacji swój własny projekt. Ja osobiście skorzystałam z tej pierwszej opcji. Mieli oni szybkie terminy, a wykonanie profesjonalnego projektu było bezpłatne, co było dla mnie niezwykle istotne. Wybrałam pięknie, drewniane meble stylizowane na modę retro.

Właśnie takie najbardziej mi się podobały. Dzięki temu, że projekt został wykonany w programie komputerowym i mogłam go zobaczyć w wersji 3D, wszystko mogłam sobie łatwo zwizualizować. Już po kilku tygodniach zamówione przeze mnie meble kuchenne były gotowe. Na sprzęt AGD również nie musiałam długo czekać, dzięki czemu montaż całej armatury kuchennej zajął fachowcom tylko kilka dni, a ja mogłam cieszyć się z pięknej kuchni.